Hamamözü Termal Otel - Çorum Kaplıca

19 Mayıs Bayram ve tatil rüzgarına, İDO da ek seferleriyle katılıyor
19 Mayıs Bayram ve tatil rüzgarına, İDO da ek seferleriyle katılıyor

Bu yıl “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” Salı gününe denk gelince, Bayram…


Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyyen sana yok,…

SON DAKİKA
Kartal'da Hava
PİYASALAR
İlçem Gazetesi 6 Yaşında
İlçem Gazetesi 6 Yaşında

Kartal’da yayın yapan Aytekin YAŞAR’ın sahibi olduğu İlçem Gazetesi, 6. Yılını 14 Ekim 2010 Perşembe akşamı T AND T Restauran’ta seçkin misafirlerin ve gazetecilerin katılımıyla coşku ile kutladı.

SİZİN SESİNİZ OLMAYA ÇALIŞTIK
Gecede Konuşma yapan İlçem Gazetesi İmtiyaz sahibi Aytekin YAŞAR “Sevgili İlçem Gazetesi severler, sevgili dostlarım sizlerin desteği ile gazetemizi bu günlere getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sloganımız olarak (İstanbul’da farklı Fikirlerin Hoşgörü ile Buluştuğu Gazete’yi) seçmiştik. Bu akşam görüyorum ki sloganımız hayat bulmuş, bütün siyasi partiler bir mozaik oluşturmuş burada. Bizleri yalnız bırakmayarak bu anlamlı günde yanımızda olduğunuz için, hepinize teşekkür ederim, sağ olun, var olun” dedi.

KARTAL’I YÖNETENLER GECEDE BULUŞTU
Çok sayıda protokolün hazır bulunduğu gecede, Kartal Kaymakamı Nuh Mehmet HAMURCU, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Turgut MERMERTAŞ, Orhan İSPEKTER, Fen İşleri Müdürü Ayhan TAŞ ve eşi, Temizlik İşleri Müdürü Hüseyin GÜLER, Karyapsan Yönetim Kurulu Başkanı Özgür NAS, Kartal Spor Kulübü Başkanı Binali AYDIN, Pendik İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mesut HACISALİHOĞLU,

Tuzla İlçe Gençlik ve Spor Eski Başkanı Orhan AYAN, CHP Kartal İlçe Başkanı Haydar OĞUZ ve yardımcıları, Büyük Birlik Partisi Başkan Yardımcısı Ali ÖZTÜRK ve yardımcıları, Milliyetçi Hareket Partisi Kartal İlçe Başkanı H. Metin ÖZÜPEK, Basın Sorumlusu Necdet TÜRKÜZEL ve yönetim kurulu, Ak Parti Başkan Yardımcısı İsa AKSOY ve yönetimi, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Kenan ÇAKAL,

Ak Parti Kartal Meclis Üyesi Turgut ÇEVİK, Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı İsmail KIZILGÖZ ve yönetimi, SP eski ilçe başkanları Hüseyin KARAKAYA, İmdat SEVİNÇ, Anadolu Gençlik Derneği Kartal Şube Başkanı Fatih ÇAVUŞ, Türkiye Partisi Kartal İlçe Başkanı Ümit H. BÜLBÜL ve yardımcısı, CHP İl Genel Meclis Üyesi İlhan GÜZELGÜN, CHP Kartal Meclis Üyeleri Kemal UYAN, Binali KARAMAN, Atilla DUMAN, Ali Rıza İKİSİVRİ, Kartal’lı iş adamı Metin AĞIRMAN, çok sayıda esnaf, öğretmen ve 25’e yakın gazetecinin de katılımıyla gerçekleşti.

Gecede yerel basına desteklerini esirgemeyen belediye başkanlarına, mesleğinin zirvesinde olan iş adamlarına ve öğretmenlere plaketler sunuldu.

23 Ekim 2010 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

Seri ilanlar
YENİ SAYI
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Kartal Belediyesi Başarılı mı?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...
KARTAL HABER GAZETESİ ® +90 (216) 473 0 467
Cumhuriyet C. Yeğenoğlu İşhanı No: 2/12 Kartal 34860 İSTANBUL
Anasayfa · RSS · İstatistikler · Bize Ulaşın · Tübilmer
Copyright © 2008 - 2015
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.