Hamamözü Termal Otel - Çorum Kaplıca

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyyen sana yok,…


Diyanet’ten güzel bir hizmet, Kur’an portalı yayında!
Diyanet’ten güzel bir hizmet, Kur’an portalı yayında!

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan, Kur’an-ı Kerim hakkında geniş bir içeriğe sahip “Kur’an-ı Kerim Portalı”,…

SON DAKİKA
Kartal'da Hava
PİYASALAR
Türkiye’nin tek kapalı Oto Çarşısı açıldı
Türkiye’nin tek kapalı  Oto Çarşısı açıldı

İstanbul’un hızla gelişmekte olan semti Sultanbeyli’de toplam 7 dönüm arazi üzerine 250 araç kapasiteli 2. el otomobil alım satımı yapılabilen Türkiye’nin ‘Tek’ kapalı oto pazarı   açıIdı.

Kapalı, huzurlu ve nezih ortamıyla, haftanın  7 günü hizmet verecek olan Oto Çarşı  4 Nisan Pazar günü büyük bir açılışla hizmete sunuldu.

Oto Çarşı  misafirlerine   kaliteli  ve güvenli bir hizmet  sunuyor şüphesiz 2.  el otomotiv sektöründe  güven çok önemlidir  .

Oto Çarşı’da neler yapılıyor

Araçlarınızın detaylı temizlikleri yapıldıktan sonra  teknik bölüme alınıp araç liftine kaldırılarak taban kontrolü (şaseler, borular, katalizör, elektronik aygıtlar ve kabloları ) detaylı olarak kontrol edilir. Daha sonra diagnostik bölümüne çekilen aracın elektrik ve elektronik bölümleri, bilgisayar kontrolünde incelenir. Yol performans testlerinin ardından kasa ve boya ölçümleri yapılır ve aracın ekstraları raporlanarak dosyalanır.

Teknik kontroller sırasında;
Araçlarımızdaki en önemli organlardan biri olan ve hayati önem taşıyan lastiklerin dijital diş ölçümünün yapılması. Bilgisayar sistemi ile araçların enjeksiyon sistemleri, otomatik şanzıman durumları, hava yastıkları, abs fren sistemlerinin durumu, klima sistemi ve diğer elektronik aksamların kontrollerinin yapılması . Araçların elektrik , elektronik sistemlerindeki hafızaların herhangi bir akü probleminde kaybolmaması için akü kontrol ünitesi  ile bağlantı yapılarak işlemlerin  gerçekleştirilmesi. Aracın boya özelliğinin korunması için, profesyonel ortamda otomobillere 6 ayda bir cila, senede bir defa da pasta-cila çekilmelidir. Oto Çarşısın da  bu gibi detaylara fazlasıyla dikkat edilmektedir.

Motor  temizleme kimyasalları ile elektronik motorların temizliklerinin profesyonel ortamda yapılması (elektronik motorların basınçlı su ile yıkanması, elektrik donanımlarında ciddi maddi  hasarlara yol açmaktadır) Araç  içinde bakteri oluşumu ve kötü kokuları önlemek için, klima sistemlerinin temizlenmesi ve bakımı 2. el alımlardaki en önemli konulardan biri olan boya durumunun tespiti için, profesyonel boya ölçümlerinin uzman ekiplerce  yapılması ve alıcıya en gerçekçi raporlamanın yapılması (hata payı sadece yüzde 3’tür)

Bütün bu hizmetlerin yanı sıra  oto çarşı bir çok alanda daha hizmet vermekte …

Sigorta

Oto Çarşı’da trafik  ve kasko  sigorta  işlemleriniz  ile ilgili   size yardımcı olabilecek acentalar   da mevcut , böylece  bu ihtiyaçlarınız  da karşılanmakta.

Karşılaştırma

Oto Çarşı  ve sistemleriyle  araçlarınızı  Oto Çarşı  güvencesi  altına alabilir ve satabilirsiniz .Araç  karşılaştırmalarını, piyasa  koşulları  ve aracın  teknik bilgilerini  kıyaslama  imkanı  bularak ,uzmanlardan  alacağınız  her türlü teknik destek  ile  yapabilirsiniz.

Danışman

Araçlarınızın teknik verilerini  uzman  eksperlerden   öğrenebilirsiniz. Kullanım  şartlarını  uzman  eksperlere   bildirdiğiniz  takdirde, ekipler  size en uygun olan otoyu söylüyorlar.

Ayrıca  Oto Çarşıdan  satın almış  olduğunuz  otomobil ile bağlarını koparmayıp aksine satış  sonrası  desteği  ile de sizlere  hizmet  vermeye devam ediyor…

İletişim:

Adres: Adil  Mah. Osman Bey Cad. Sultanbeyli/İstanbul

Tel: 0216 592 00 21

10 Nisan 2010 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

Seri ilanlar
YENİ SAYI
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Kartal Belediyesi Başarılı mı?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...
KARTAL HABER GAZETESİ ® +90 (216) 473 0 467
Cumhuriyet C. Yeğenoğlu İşhanı No: 2/12 Kartal 34860 İSTANBUL
Anasayfa · RSS · İstatistikler · Bize Ulaşın · Tübilmer
Copyright © 2008 - 2015
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.