Hamamözü Termal Otel - Çorum Kaplıca

19 Mayıs Bayram ve tatil rüzgarına, İDO da ek seferleriyle katılıyor
19 Mayıs Bayram ve tatil rüzgarına, İDO da ek seferleriyle katılıyor

Bu yıl “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” Salı gününe denk gelince, Bayram…


Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyyen sana yok,…

SON DAKİKA
Kartal'da Hava
PİYASALAR
İBB yardım sandığı toplantısı Sultanbeyli’deydi.
İBB  yardım sandığı toplantısı Sultanbeyli’deydi.

Sultanbeyli Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Yardım Sandığı birimi yetkilileri Sultanbeyli’deydi.

Sultanbeyli Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Yardım Sandığı birimi yetkilileriyle düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Toplantıya Sultanbeyli Belediyesi Başkanı Hüseyin Keskin, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç, İBB Plan ve Projeler Daire Başkanı Davut Çakır, İBB Sosyal Hizmetler Müdür Yardımcısı Mehmet Çelik, İlçe Başkan Yardımcısı Abdurrahman Hiçyılmaz, Belediye Başkan Danışmanı Reşat Atalar, İBB Sosyal Hizmet Müdürlüğü Yrd. Personeli Veysel Ekşi ve daire başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Yaptığınız işin ulviyetini ve kutsiyetini çok iyi bilmektesiniz. Ulvi bir görevde olduğunuzun farkında olarak gerçek mağdurları tespit edip onların problemlerini çözmede adeta yarışıyorsunuz.” dedi ve yardım işinin önemine ve hassasiyetine değindi. Keskin, sosyal yardımlaşma vakıflarına gelen paraların büyükşehirlerde sokak çocukları ve eğitime ya da Anadolu’ya aktarılabileceğini söyledi. Sultanbeyli’yle ilgili projelerden de bahseden Keskin, her hafta yapılan mahalle gezilerinin ilçenin sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde tespit edebilmekte faydalı olduğunu belirtti.

İBB Sosyal Hizmet Müdürlüğü Yrd. Personeli Veysel Ekşi ise çalışanların gösterdiği özveriye değindi ve “Sultanbeyli’den gelen 370 bin başvuruyla ilgilenen ve yüzde 90’ı üniversite mezunu olan ekibimiz vatandaşlara yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor.” dedi.

Toplantıda konuşan İBB Plan ve Projeler Daire Başkanı Davut Çakır, Yardım Sandığı’nın İBB’nin sigortası olduğunu söyledi ve “Bugünün Hz. Ömer’isiniz. O dönem onun yaptığı işi şimdi siz yapıyorsunuz.” dedi.

Mehmet Çelik, “Güzelliklerin yanında olumsuz şeylerin de olduğunu biliyoruz. Maksadımız bu olumsuzlukları sıfıra indirmek.” derken Ak Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç, “İstanbul un iyilik karakterisiniz” şeklinde konuştu.

15 Mart 2010 · 4 yorum
Bu habere 4 yorum yapılmış.
erdogan sarıgül demiş ki:

efendiler yüzde yetmiş özürlüyüm ne yaptınız yardım sandıgı olarak iki yüz tl üc senede yapmayın kğrüm calışamıyorum allaha şükür mücadele veriyorum ama olmuyor iş verin ne olur tlf

yaşar demiş ki:

13.01.2011 edirnekapı sosyal yardım birimine başvurumda saat 09.00
görevli tc numarayla bilgisayardan baktı.yönetim kurulu kararıyla yardımın kesildigini söledi.ne denini ögrenmek istediginimde eşimin bakım parası aldıgını en üzücü tarafı birde eşimin elişi yaptıgını söledi.
yapmayın efendiler evim kira yeşil kartla yaralanıyoruz. kendimin uzun zamandır işim yok. sosyal yardımlarla geçimimizi güçlükle temin etmekteyiz.bilgilerinizle arz ederimsaygılarımla.

birgül demiş ki:

yardım sonucu öğrenmek

esra demiş ki:

ben yyardıma tc numaramla yazıldım evime gelip baktılar tel e msj gönderilcek dediler o msj kaç gün içinde geliyo bilgisi olan varmı ?

Yorum yapİleti:

Seri ilanlar
YENİ SAYI
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Kartal Belediyesi Başarılı mı?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...
DİKKAT
ÇEKENLER
EN ÇOK
OKUNANLAR
SON
YORUMLAR
KARTAL HABER GAZETESİ ® +90 (216) 473 0 467
Cumhuriyet C. Yeğenoğlu İşhanı No: 2/12 Kartal 34860 İSTANBUL
Anasayfa · RSS · İstatistikler · Bize Ulaşın · Tübilmer
Copyright © 2008 - 2015
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.