Uluslararası İyilik Ödülleri 2017 - Türkiye Diyanet Vakfı
Ahmet Şimşek Koleji
Kartal Gazetesi » Dikkat Çekenler, Etkinlikler, Gençlik, Genel, Manşet, Sivil Toplum, Spor » Ataşehir’de Kıckboks ve Boks Şöleni yapıldı
Ataşehir’de Kıckboks ve Boks Şöleni yapıldı
Ataşehir’de Kıckboks ve Boks Şöleni yapıldı

Ataşehir’de Yavuz Aktunç un organize ettiği Aktunç Fight Night-6 kickboks ve boks gala gecesi birbirinden heyecanlı karşılaşmalara sahne oldu.Sporcuların kıyasıya mücadele ettiği gecede Avrupa Şampiyonu Taner Yıldırım’ın Hasan Ekinci ile yaptığı kickboks maçı geceye damgasını vurdu.

Birbirinden heyecanlı kickboks ve boks karşılaşmalarının olduğu gecede kısa bir konuşma yapan Yavuz Aktunç daha önce birçok sportif etkinlik yaptıklarını ve bu tarz etkinliklerin gençleri kötü alışkanlıklardan koruduğunu, daha kolay sosyalleşebildiklerini ve daha bilinçli kararlar verdiklerini dile getirdi.Ayrıca tüm ebeveynlerin spor konusunda çocuklara, gençlere örnek olması gerektiğini söyledi. Gecede, izleyicilere çekiliş ile çeşitli hediyeler dağıtıldı ve kazanan sporculara altın madalya verildi.

aktunc-spor-kickboks

Taner Yıldırım Hasan Ekinci (Kazanan Taner Yıldırım)

Oğuzhan Ülker Deniz Tunç  (Kazanan Oğuzhan Ülker)

İbrahim Tosun Muhammed Elagöz  (Kazanan İbrahim Tosun)

Furkan Alparslan Everim Sonsuz (Kazanan Evrim Sonsuz)

Remzi Sevindik Kadir Sulanş (Kazanan Kadir Sulanç)

Ahmet Can Güngör Ömer Atınız (Kazanan Ahmet Can Güngör)

Can Kumlu Emre Avanaş (Kazanan Emre Avanaş)

Şentürk Yaman Adnan  Çeçen (Şentürk Yaman)

Ersin Kıvrak Ersin Çay (Kazanan Ersin Kıvrak)

Huseyin Ekinci Ali Emre Sümer (Kazanan Huseyin Ekinci)

Pınar Bülüt  Şeyda Gök (Gözteri Maçı)

Şükrü Delice Hamit Evcil (Gözteri Maçı)

📆 07 Haziran 2016 Salı 18:35   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdoğanlar Bina-Site Yönetim
Vadistanbul

İSTANBUL'DA HAVA

İSTANBUL

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Kartal Belediyesi Başarılı mı?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

PUAN DURUMU

# Takım O G B M A Y Av. P Eleme veya küme düşme
1 Sancaktepe Bld. (S) 36 20 12 4 52 22 +30 72 2017-18 2. Lig
2 Altay (P, Y) 36 17 13 6 67 41 +26 64[a] Play-off
3 Ankara Demirspor 36 17 13 6 54 35 +19 64[a]
4 Kocaelispor 36 16 13 7 55 35 +20 61
5 Çorum Bld. 36 16 10 10 46 29 +17 58
6 Gölcükspor 36 15 11 10 48 41 +7 56
7 Kızılcabölükspor 36 13 13 10 42 37 +5 52
8 Van Bş. Bld. 36 12 12 12 36 42 −6 48[b]
9 24 Erzincanspor 36 12 12 12 42 36 +6 48[b]
10 Bayburt GÖİ 36 12 11 13 41 41 0 47
11 Kozan Bld. 36 11 12 13 41 44 −3 45[c]
12 Erzin Bld. 36 12 9 15 43 53 −10 45[c]
13 Cizrespor 36 10 12 14 32 43 −11 42
14 Karacabey Birlikspor 36 10 10 16 59 61 −2 40
15 Tekirdağspor 36 9 12 15 32 47 −15 39[d]
16 Kartalspor (D) 36 11 6 19 33 47 −14 39[d] 2017-18 BAL
17 Beylerbeyi (D) 36 9 11 16 46 57 −11 38
18 Kütahyaspor (D) 36 8 11 17 38 63 −25 35
19 Manavgatspor (D) 36 4 13 19 27 60 −33 25

BAĞLANTILAR