Hamamözü Termal Otel - Çorum Kaplıca

19 Mayıs Bayram ve tatil rüzgarına, İDO da ek seferleriyle katılıyor
19 Mayıs Bayram ve tatil rüzgarına, İDO da ek seferleriyle katılıyor

Bu yıl “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” Salı gününe denk gelince, Bayram…


Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyyen sana yok,…

SON DAKİKA
Kartal'da Hava
PİYASALAR
Ataşehirde Aktunç Fıght Nıght 2 Kıckboks Fırtınası Esti!
Ataşehirde Aktunç Fıght Nıght 2 Kıckboks Fırtınası Esti!

Ataşehir Aktunç spor kulübünde gerçekleşen Aktunç Fıght Nıght 2 kickboks gala gecesi muhteşem maçlara sahne oldu.Ataşehirde gerçekleşen gecenin ana sponsorluğunu Aktüel Gazete ve Pasha Yapı yaptı.

 

Ataşehirli kickboks severlerin heyecanla izlediği çekişmeli karşılaşmaları sportmen kişiliği ile bilinen İstanbul Anadolu Yakası Cumhuriyet Savcısı Ömer SOLMAZ’da heyecanla izledi. Öte yandan geceyi izleyenler arasında Fem dershaneleri istanbul bölge yöneticilerinden Seyfullah ENER   Selim ADIGÜZEL , Ercan DEMİRTÜRK , Onur YILMAZ , Mustafa KANDİŞ , Serhat EKMEKÇİOĞLU gibi birçok iş adamı geceyi izlemek için salonda hazır bulundu.

 

Dövüşen sporcuların tek tek ringe çıkması ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan gecede görsel şovlar seyirciyi coşturdu gecenin editörlüğünü ve sunuculuğunu yapan Aktunç Spor Kulübü Başkanı Yavuz Aktunç yaptığı açıklamada Ataşehirde daha önce birçok uluslar arası organize yaptıklarını ve yapmayada devam ettiklerini dile getirirken yaptığımız organizasyonlarda bizleri destekleyen iş adamlarımıza  spora ve sporcuya her zaman desteklerini esirgemeyen sayın savcımız Ömer Solmaz a teşekkür etti.

 

aktunc-fight

 

MAÇ DETAYLARI:

 

Gecede 1 i bayan maçı olmak üzere toplam 11 maç yapıldı. Gecenin 1. maçı Yılmaz Özkan ve Semih Ertürk arasında geçti. Ortada geçen maçı 3. raundda puan alıcı vuruşlar yaparak Yılmaz Özkan aldı. Gecenin 2. maçı ise Muhsin Ali Akpolat ve Hasan Zülfikarlı arasında yapıldı.3 raund boyunca üstünlük gösteren Muhsin Ali Akpolat maçı kazandı. Gecenin 3. maçını Furkan Boztepe ve Kaan Turan Elveren yaptı.Hakemler kıran kırana geçen mücadelenin 1 raund uzatılmasına karar verdi. Uzatma raundu 1 paun farkla Kaan Turan Elveren galibiyetle sonuçlandırdı. Gecenin 4. karşılaşmasını Miray Şafak Evren ile Barış Gökçen yaptı.Tecrübeli rakibi karşısında üstün performans gösteren Miray Şafak Evren maçı kazandı. Gecenin 5 maçı bayanlar arasında yapıldı. Nurcan Ağun ve Betül Öztürk ün arasında geçen karşılaşmayı üstünlük sağlayarak Nurcan Ağun kazandı. Gecenin 6. karşılaşmasını Emirhan Doğan ve Mehmet Can Öztoprak yaptı.Ortada geçen karşılaşmanın 2. raundunda Mehmet Can Toprak karaciğerine aldığı darbe sonucu grogi duruma düştü. Maç boyunca kendini toparlayamayan Öztaoprak maçı rakibine verdi. Gecenin 7. maçı Çetin Öztürk ve Bayram Kumaş arasında gerçekleşti.

Karşılaşmayı Bayram Kumaş kazandı. Gecenin 8. karşılaşması Göktuğhan Örnek ve Alaattin Eryüksek arasında yapıldı. Katılımcıların heyecanla izlediği karşılaşmayı Alaattin Eryüksek üstünlük göstererek kazandı. Gecenin 9. karşılaşması Hakkı Kandiş ve Serkan Sarıkaya arasında yapıldı. Başa baş süren mücadeleyi daha tecrübeli olan sporcu Serkan Sarıkaya kazandı. Gecenin 10. karşılaşmasını Özgür Buldur ve Uğur Köse yaptı. Karşılıklı kombinasyonlar yapan sporcular ilk iki raundu berabere bitirdiler. 3. raundda daha aktıif davranan Özgür Buldur altın madalyayı kaptı. Gecenin son karşılaşması ağır siklet maçı oldu. İlk raundda burnuna aldığı darbe sonucu doktor müdahelesi yapılan Hasan Ener karşılaşmayı bırakmadı. Fatih Karakaya nın kondüsyonunun bitmesiyle kazanan Hasan Ener oldu.

01 Nisan 2013 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

Seri ilanlar
YENİ SAYI
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Kartal Belediyesi Başarılı mı?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...
KARTAL HABER GAZETESİ ® +90 (216) 473 0 467
Cumhuriyet C. Yeğenoğlu İşhanı No: 2/12 Kartal 34860 İSTANBUL
Anasayfa · RSS · İstatistikler · Bize Ulaşın · Tübilmer
Copyright © 2008 - 2015
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.