Hamamözü Termal Otel - Çorum Kaplıca

19 Mayıs Bayram ve tatil rüzgarına, İDO da ek seferleriyle katılıyor
19 Mayıs Bayram ve tatil rüzgarına, İDO da ek seferleriyle katılıyor

Bu yıl “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” Salı gününe denk gelince, Bayram…


Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyyen sana yok,…

SON DAKİKA
Kartal'da Hava
PİYASALAR
Uyum Market, Uğur Mumcu mahallesinde açıldı!
Uyum Market, Uğur Mumcu mahallesinde açıldı!

İstanbul-Kartal’da, Uğur Mumcu Mahallesi’ndeki Upcity Flats’te hizmete giren yeni mağaza, 62 çalışanı ile bölgedeki 80 bin tüketiciye hizmet verecek.

 

Uyum Gıda, 2012 yılının ilk çeyreği sonuna kadar 55 mağaza ve 40 bin 530 metrekarelik net satış alanına ulaşmayı şimdiden garantilemiş durumda.

Uyum Gıda, 45. mağazasını açtı!

Uyum Gıda A.Ş., mağaza sayısını 45’e çıkardı. Uyum’un İstanbul’un Kartal ilçesindeki yeni mağazası, Uğur Mumcu Mahallesi’ndeki Upcity Flats’te hizmete girdi. Uyum,1.700 metrekaresatış alanına sahip yeni mağazasında 62 kişiye de iş olanağı sağladı. Upcity Flats projesinin alışveriş merkezi olan Upcity Center’daki yeni Uyum, bölgedeki 80 bin tüketiciye hizmet verecek.

 

Satış alanı büyüklüğü 32 bin metrekareyi aştı

Uyum Gıda, hisselerinin yüzde 30’unu, Kasım 2010’da halka arzetmiş, halka arzdan gelen 52,5 milyon TL tutarındaki kaynağın tamamı ile de yeni mağazalar açacağını duyurmuştu. Halka arz tarihinde 33 mağazası ve bu mağazalarda 23 bin metrekare satış alanı bulunan Uyum Gıda, Kartal-Uğur Mumcu ile birlikte mağaza sayısını 45’e, satış alanı büyüklüğünü de 32 bin 130 metrekareye çıkardı.

2012 ilk çeyrek hedefi 55 mağaza ve 40 bin 530 metrekare satış alanı

Yeni mağaza çalışmalarını hızla sürdüren Uyum’un 2012 yılının ilk çeyreği içinde açmayı planladığı ve net satış alanları toplamı 6 bin100 metrekareolan yedi yeni mağazasının tefriş çalışmaları halen devam ediyor.

Yine ilk çeyrek sonuna kadar açılması planlanan, net satış alanları toplamı 2 bin300 metrekareolan üç mağazanın da fiziki olarak Uyum’a teslim edilmesi bekleniyor.

Uyum Gıda, sahip olduğu mağazalara tefrişi devam eden ve teslim edilmesi beklenilen mağazalar da eklendiğinde, şimdiden 2012 yılının ilk çeyreğinin sonunda toplam 55 mağaza ve 40 bin 530 metrekarelik net satış alanına ulaşmayı garantilemiş durumda.

 

İstanbul’un ve İMKB’nin “genç” market zinciri

Hızlı tüketim ürünleri perakende ticareti sektörünün, merkezi İstanbul’da bulunan genç ve modern market zinciri Uyum Gıda A.Ş., 1998 yılında kuruldu. Sonuncusu ile birlikte 45 mağazasında ve üç adet üretim ve paketleme tesisinde, 1.662 çalışanıyla faaliyet gösteren Uyum Gıda A.Ş.’den ayda 1 milyon 500 bin tüketici alışveriş yapıyor.

Uyum, halka arz edildiği tarihte de Migros, CarrefourSA, BİM ve TescoKipa’dan sonra İMKB’nin beşinci gıda ve hızlı tüketim maddeleri perakendecisi olmuştu.

 

Gelişen kentle uyumlu “site mağazacılığı”

Uyum Gıda A.Ş., rakiplerinden farklı olarak “site mağazacılığı” konsepti ile gelişiyor. Uyum Gıda A.Ş., İstanbul’un birbiri ardına toplu konutların ve sitelerin inşa edildiği gelişim bölgelerinde büyüyor. Bir başka deyişle Uyum Gıda A.Ş., İstanbul’un gelişmesi ile uyumlu bir büyüme gösteriyor. Mevcut 45 mağazasının yarısı bu bölgelerde olan Uyum Gıda, geçen Kasım ayında da Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde mağaza açarak ilk kez İstanbul dışına çıkmıştı.

25 Aralık 2011 · 1 yorum
Bu habere 1 yorum yapılmış.
volkan demiş ki:

mrb kolaygelsın iyi çalışmalar hemen hemen 1 ay oldu üsküdar şubenıze iş form mu doldurdum merkeze meyl yolluyla cv yolladım malesef cvp alamadım ricada bulunsam cvp verırmısınız 0534 930 24 19

Yorum yapİleti:

Seri ilanlar
YENİ SAYI
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Kartal Belediyesi Başarılı mı?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...
DİKKAT
ÇEKENLER
EN ÇOK
OKUNANLAR
SON
YORUMLAR
KARTAL HABER GAZETESİ ® +90 (216) 473 0 467
Cumhuriyet C. Yeğenoğlu İşhanı No: 2/12 Kartal 34860 İSTANBUL
Anasayfa · RSS · İstatistikler · Bize Ulaşın · Tübilmer
Copyright © 2008 - 2015
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.